Melissa Boyden Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1374
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.8/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
4.6/10 |
O hráči Melissa Boyden – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Melissa Boyden Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Melissa Boyden a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (32) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.1% | 57.7% | 59.1% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% | 59.7% | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% | 35.1% | 36.2% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 2.2 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.6 | 9.4 | 9 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% | 49% | 51.2% |
| Využité Brejkboly | 60% | 44.2% | 47.4% |
| Body z Returnu | 44.1% | 46% | 47.6% |
| Udržení Podání % | 105.9% | 57.3% | 61.2% |
| Celkem Bodů | 60.1% | 48.3% | 49.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (1) | Antuka (24) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 57% |
| Výhra 2. Podání | - | 36.2% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 11 | 9.2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50.3% |
| Využité Brejkboly | - | 49.4% |
| Body z Returnu | - | 48% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (32)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.1% |
| Výhra 1. Podání | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 9 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.2% |
| Využité Brejkboly | 47.4% |
| Body z Returnu | 47.6% |
| Udržení Podání % | 61.2% |
| Celkem Bodů | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.7% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 9.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 49% |
| Využité Brejkboly | 44.2% |
| Body z Returnu | 46% |
| Udržení Podání % | 57.3% |
| Celkem Bodů | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.1% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 60% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 105.9% |
| Celkem Bodů | 60.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (1)
Antuka (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 11 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 57% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 9.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.3% |
| Využité Brejkboly | 49.4% |
| Body z Returnu | 48% |