Miho Kuramochi Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#351
Aktuální Forma
L
W
W
L
W
8
Analyzované Zápasy
75%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
1.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
00:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
O hráči Miho Kuramochi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Miho Kuramochi Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Miho Kuramochi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 75%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (33) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 53.1% | 73.4% | 73.4% |
| Výhra 1. Podání | 35.3% | 58.6% | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 26.7% | 23.8% | 23.8% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 | 3.2 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% | 25% | 25% |
| Využité Brejkboly | 0% | 42.9% | 42.9% |
| Body z Returnu | 43.3% | 44.4% | 44.4% |
| Udržení Podání % | 675% | 313.9% | 578.5% |
| Celkem Bodů | 84.1% | 79.2% | 79.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (27) |
|---|---|
| První Podání % | 73.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 23.8% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 42.9% |
| Body z Returnu | 42.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (33)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 23.8% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 42.9% |
| Body z Returnu | 44.4% |
| Udržení Podání % | 578.5% |
| Celkem Bodů | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 23.8% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 42.9% |
| Body z Returnu | 44.4% |
| Udržení Podání % | 313.9% |
| Celkem Bodů | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.1% |
| Výhra 1. Podání | 35.3% |
| Výhra 2. Podání | 26.7% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 43.3% |
| Udržení Podání % | 675% |
| Celkem Bodů | 84.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 23.8% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 42.9% |
| Body z Returnu | 42.7% |