Nahia Berecoechea Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#480
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
17
Analyzované Zápasy
64.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9.7/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 624 |
O20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.4/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.6/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
3.4/10 |
O hráči Nahia Berecoechea – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nahia Berecoechea Náš AI algoritmus analyzoval 17 zápasů hráče Nahia Berecoechea a dosáhl přesnosti předpovědí přes 64.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (37) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 62.8% | 60.2% | 60.5% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% | 52% | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% | 40.9% | 43.2% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 0.6 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.9 | 5.3 | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% | 26.1% | 31% |
| Využité Brejkboly | 25% | 40.7% | 50% |
| Body z Returnu | 48.3% | 48.4% | 49.4% |
| Udržení Podání % | 725.6% | 257.8% | 337.7% |
| Celkem Bodů | 93.6% | 80.6% | 78.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (22) | Antuka (12) |
|---|---|---|
| První Podání % | 62.8% | 60% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% | 51.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% | 43.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% | 34.8% |
| Využité Brejkboly | 25% | 57.1% |
| Body z Returnu | 47.1% | 50.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (37)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.5% |
| Výhra 1. Podání | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 31% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 49.4% |
| Udržení Podání % | 337.7% |
| Celkem Bodů | 78.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 52% |
| Výhra 2. Podání | 40.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 26.1% |
| Využité Brejkboly | 40.7% |
| Body z Returnu | 48.4% |
| Udržení Podání % | 257.8% |
| Celkem Bodů | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.8% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 48.3% |
| Udržení Podání % | 725.6% |
| Celkem Bodů | 93.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (22)
Antuka (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.8% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60% |
| Výhra 1. Podání | 51.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.1% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 34.8% |
| Využité Brejkboly | 57.1% |
| Body z Returnu | 50.9% |