Naoya Honda Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#939
Věk19
Výška5'9"
Váha150 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
W
L
L
10
Analyzované Zápasy
80%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.4/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
3/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
3.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O17.5 |
1.8/10 | |
02:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Naoya Honda – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Naoya Honda je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 939. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Naoya Honda a dosáhl přesnosti předpovědí přes 80%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (42) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 54.6% | 54.6% | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 76.4% | 72.3% | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 53.4% | 55.3% | 53.1% |
| Esa / Zápas | 5.1 | 3 | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2.9 | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% | 60.5% | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 24.5% | 33.8% | 30.3% |
| Body z Returnu | 38.7% | 41.6% | 41% |
| Udržení Podání % | 127.9% | 138% | 98.6% |
| Celkem Bodů | 66.7% | 70.8% | 61.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (37) | Antuka (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | 55.8% | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% | 63.4% |
| Výhra 2. Podání | 53.8% | 48.5% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.2% | 76.5% |
| Využité Brejkboly | 31.6% | 20.8% |
| Body z Returnu | 41.2% | 39.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (42)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 53.1% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 41% |
| Udržení Podání % | 98.6% |
| Celkem Bodů | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.6% |
| Výhra 1. Podání | 72.3% |
| Výhra 2. Podání | 55.3% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.5% |
| Využité Brejkboly | 33.8% |
| Body z Returnu | 41.6% |
| Udržení Podání % | 138% |
| Celkem Bodů | 70.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.6% |
| Výhra 1. Podání | 76.4% |
| Výhra 2. Podání | 53.4% |
| Esa / Zápas | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 24.5% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 127.9% |
| Celkem Bodů | 66.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (37)
Antuka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.8% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 53.8% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.2% |
| Využité Brejkboly | 31.6% |
| Body z Returnu | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.4% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 76.5% |
| Využité Brejkboly | 20.8% |
| Body z Returnu | 39.4% |