Nastasja Schunk Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#363
Věk22
Výška5'7"
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
8
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 | |
10:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
1.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O20.5 |
7.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 654 |
O20.5 |
8/10 | |
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Nastasja Schunk – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nastasja Schunk je 22letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 363. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Nastasja Schunk a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (27) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.9% | 68.8% | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | 37.9% | 57.4% | 60.4% |
| Výhra 2. Podání | 40% | 42.2% | 44.4% |
| Esa / Zápas | 2.3 | 1.8 | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 3.7 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% | 61.8% | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 25% | 33.3% | 24.4% |
| Body z Returnu | 46.5% | 45.8% | 42.1% |
| Udržení Podání % | 209.1% | 203.9% | 212.5% |
| Celkem Bodů | 77.1% | 62.2% | 58.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (4) | Antuka (22) | Tráva (1) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 68.8% | 70.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 57.4% | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 42.2% | 52.9% |
| Esa / Zápas | 1.3 | 1.7 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 3.5 | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 61.8% | 0% |
| Využité Brejkboly | - | 33.3% | 0% |
| Body z Returnu | 48.8% | 43.8% | 21.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (27)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | 60.4% |
| Výhra 2. Podání | 44.4% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 24.4% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 212.5% |
| Celkem Bodů | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.8% |
| Výhra 1. Podání | 57.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.8% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 45.8% |
| Udržení Podání % | 203.9% |
| Celkem Bodů | 62.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.9% |
| Výhra 1. Podání | 37.9% |
| Výhra 2. Podání | 40% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 46.5% |
| Udržení Podání % | 209.1% |
| Celkem Bodů | 77.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (4)
Antuka (22)
Tráva (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Body z Returnu | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.8% |
| Výhra 1. Podání | 57.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.8% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.7% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 52.9% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 0% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 21.1% |