Nicolas Esteban Rico Arias Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1491
Aktuální Forma
W
L
L
L
4
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Nicolas Esteban Rico Arias – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nicolas Esteban Rico Arias Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Nicolas Esteban Rico Arias a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (10) | Posledních 52 Týdnů (10) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 50.3% | 50.3% | 50.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.3% | 38.3% | 38.3% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 | 5.2 | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 50% | 50% |
| Využité Brejkboly | 15.4% | 15.4% | 15.4% |
| Body z Returnu | 28.2% | 28.2% | 28.2% |
| Udržení Podání % | 92.1% | 92.1% | 92.1% |
| Celkem Bodů | 48.8% | 48.8% | 48.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (4) | Antuka (6) |
|---|---|---|
| První Podání % | 49.6% | 52.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% | 56% |
| Výhra 2. Podání | 38% | 39.1% |
| Esa / Zápas | 0.8 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 15.8% | 14.3% |
| Body z Returnu | 24.1% | 32.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (10)
Posledních 20 (10)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.3% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 28.2% |
| Udržení Podání % | 92.1% |
| Celkem Bodů | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.3% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 28.2% |
| Udržení Podání % | 92.1% |
| Celkem Bodů | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.3% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 28.2% |
| Udržení Podání % | 92.1% |
| Celkem Bodů | 48.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (4)
Antuka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.6% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 38% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 15.8% |
| Body z Returnu | 24.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.1% |
| Výhra 1. Podání | 56% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 32.8% |