Nicolas Jarry Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#155
Věk30
Výška6'7"
Váha198 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
W
W
L
W
10
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2.9/10 | |
16:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
2.7/10 | |
14:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 666 |
O22.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 367 |
O20.5 |
9.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
9.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 435 |
O20.5 |
9.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Nicolas Jarry – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nicolas Jarry je 30letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 155. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Nicolas Jarry a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (31) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 72% | 68.8% | 68% |
| Výhra 1. Podání | 72.3% | 74.3% | 73.9% |
| Výhra 2. Podání | 50% | 51.9% | 50.2% |
| Esa / Zápas | 8.5 | 12.6 | 12 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 | 2.8 | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.5% | 64.3% | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 13.2% | 12.5% | 12.5% |
| Body z Returnu | 33.3% | 34.3% | 34.2% |
| Udržení Podání % | 66% | 67.3% | 66.4% |
| Celkem Bodů | 49.1% | 50.2% | 49.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (9) | Antuka (9) | Tráva (13) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.6% | 70.2% | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 71.9% | 71% | 77.4% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% | 53% | 50.9% |
| Esa / Zápas | 9.3 | 8.1 | 16.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 2.3 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 63% | 66% | 76.5% |
| Využité Brejkboly | 7.8% | 14.7% | 13.6% |
| Body z Returnu | 31.5% | 36.3% | 34.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (31)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68% |
| Výhra 1. Podání | 73.9% |
| Výhra 2. Podání | 50.2% |
| Esa / Zápas | 12 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 12.5% |
| Body z Returnu | 34.2% |
| Udržení Podání % | 66.4% |
| Celkem Bodů | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.8% |
| Výhra 1. Podání | 74.3% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 12.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% |
| Využité Brejkboly | 12.5% |
| Body z Returnu | 34.3% |
| Udržení Podání % | 67.3% |
| Celkem Bodů | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 72.3% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 8.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.5% |
| Využité Brejkboly | 13.2% |
| Body z Returnu | 33.3% |
| Udržení Podání % | 66% |
| Celkem Bodů | 49.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (9)
Antuka (9)
Tráva (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.6% |
| Výhra 1. Podání | 71.9% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% |
| Esa / Zápas | 9.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 63% |
| Využité Brejkboly | 7.8% |
| Body z Returnu | 31.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.2% |
| Výhra 1. Podání | 71% |
| Výhra 2. Podání | 53% |
| Esa / Zápas | 8.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66% |
| Využité Brejkboly | 14.7% |
| Body z Returnu | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 77.4% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% |
| Esa / Zápas | 16.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 76.5% |
| Využité Brejkboly | 13.6% |
| Body z Returnu | 34.3% |