Nikola Djosic Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1073
Věk18
Aktuální Forma
L
L
W
L
L
8
Analyzované Zápasy
37.5%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O18.5 |
8.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.1/10 | |
11:09 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
7.8/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 746 |
2 |
6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
9/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.9/10 | |
12:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
6/10 |
O hráči Nikola Djosic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nikola Djosic je 18letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Nikola Djosic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 37.5%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (20) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 56.3% | 56.3% |
| Výhra 1. Podání | - | 77.5% | 77.5% |
| Výhra 2. Podání | - | 29% | 29% |
| Esa / Zápas | 1.7 | 2.1 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 100% | 100% |
| Využité Brejkboly | - | 10% | 10% |
| Body z Returnu | 41.9% | 40.7% | 40.7% |
| Udržení Podání % | - | 684.5% | 684.5% |
| Celkem Bodů | 111.3% | 88.4% | 88.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (12) | Antuka (8) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 56.3% |
| Výhra 1. Podání | - | 77.5% |
| Výhra 2. Podání | - | 29% |
| Esa / Zápas | 2 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 100% |
| Využité Brejkboly | - | 10% |
| Body z Returnu | 39.7% | 41.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (20)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.3% |
| Výhra 1. Podání | 77.5% |
| Výhra 2. Podání | 29% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 10% |
| Body z Returnu | 40.7% |
| Udržení Podání % | 684.5% |
| Celkem Bodů | 88.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.3% |
| Výhra 1. Podání | 77.5% |
| Výhra 2. Podání | 29% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 10% |
| Body z Returnu | 40.7% |
| Udržení Podání % | 684.5% |
| Celkem Bodů | 88.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Body z Returnu | 41.9% |
| Celkem Bodů | 111.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (12)
Antuka (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Body z Returnu | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.3% |
| Výhra 1. Podání | 77.5% |
| Výhra 2. Podání | 29% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 10% |
| Body z Returnu | 41.7% |