Nishesh Basavareddy Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Nadcházející |
| - |
|
|
? |
? |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 466 |
2 |
5.7/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
21:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
O19.5 |
4.2/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
63 76 |
U23.5 |
1.4/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
5.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
19:35 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
U28.5 |
4.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.5/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.6/10 | |
13:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 3
0
|
|
|
1 |
6647 0265 |
U48.5 |
8.6/10 | |
02:10 Ukončeno |
| 2
3
|
|
|
1 |
6277 0656 |
1 |
1.4/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
025 667 |
O18.5 |
7.5/10 |
O hráči Nishesh Basavareddy – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nishesh Basavareddy je 20letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 154. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 25 zápasů hráče Nishesh Basavareddy a dosáhl přesnosti předpovědí přes 68%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (57) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57.3% | 56.1% | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 65.3% | 71% | 71% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% | 48% | 50.8% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 3.6 | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 | 4.5 | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% | 64.8% | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 36.9% | 27.1% | 19.8% |
| Body z Returnu | 45.7% | 40.5% | 37% |
| Udržení Podání % | 58.2% | 60.9% | 62.5% |
| Celkem Bodů | 52.1% | 50.9% | 49.7% |
| Stat. | Tvrdý (38) | Antuka (14) | Tráva (5) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58% | 57.9% | 56.9% |
| Výhra 1. Podání | 73.1% | 67.8% | 64.6% |
| Výhra 2. Podání | 52% | 49.7% | 44.5% |
| Esa / Zápas | 5.4 | 2.9 | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 5.3 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% | 60.2% | 67.5% |
| Využité Brejkboly | 18.7% | 28.8% | 3.4% |
| Body z Returnu | 36% | 41.7% | 31.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 71% |
| Výhra 2. Podání | 50.8% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 19.8% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 62.5% |
| Celkem Bodů | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.1% |
| Výhra 1. Podání | 71% |
| Výhra 2. Podání | 48% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.8% |
| Využité Brejkboly | 27.1% |
| Body z Returnu | 40.5% |
| Udržení Podání % | 60.9% |
| Celkem Bodů | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.3% |
| Výhra 1. Podání | 65.3% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 36.9% |
| Body z Returnu | 45.7% |
| Udržení Podání % | 58.2% |
| Celkem Bodů | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58% |
| Výhra 1. Podání | 73.1% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 5.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 18.7% |
| Body z Returnu | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 49.7% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.2% |
| Využité Brejkboly | 28.8% |
| Body z Returnu | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.6% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.5% |
| Využité Brejkboly | 3.4% |
| Body z Returnu | 31.5% |