Norbert Gombos Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
476 663 |
1 |
3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O21.5 |
6.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
6.7/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
6.5/10 | |
11:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
6.3/10 | |
16:50 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
6.6/10 |
O hráči Norbert Gombos – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Norbert Gombos je 35letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 356. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 15 zápasů hráče Norbert Gombos a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (54) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56% | 60.7% | 61.7% |
| Výhra 1. Podání | 69.9% | 68% | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 51.1% | 50.7% | 51.8% |
| Esa / Zápas | 4.1 | 4.1 | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 2.4 | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% | 57.6% | 55.8% |
| Využité Brejkboly | 15.9% | 19% | 22.3% |
| Body z Returnu | 36.9% | 36.5% | 38.2% |
| Udržení Podání % | 61.6% | 61.2% | 61.7% |
| Celkem Bodů | 48.8% | 48.6% | 50.1% |
| Stat. | Tvrdý (20) | Antuka (32) |
|---|---|---|
| První Podání % | 64% | 59.5% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 50% | 52.4% |
| Esa / Zápas | 4.4 | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.7% | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 26.5% | 20% |
| Body z Returnu | 38.8% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 51.8% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.8% |
| Využité Brejkboly | 22.3% |
| Body z Returnu | 38.2% |
| Udržení Podání % | 61.7% |
| Celkem Bodů | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.7% |
| Výhra 1. Podání | 68% |
| Výhra 2. Podání | 50.7% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.6% |
| Využité Brejkboly | 19% |
| Body z Returnu | 36.5% |
| Udržení Podání % | 61.2% |
| Celkem Bodů | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56% |
| Výhra 1. Podání | 69.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.1% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% |
| Využité Brejkboly | 15.9% |
| Body z Returnu | 36.9% |
| Udržení Podání % | 61.6% |
| Celkem Bodů | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.7% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.5% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 52.4% |
| Esa / Zápas | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 38.1% |