Patricio Alvarado Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1496
Věk36
Výška5'9"
Váha161 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
5
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Patricio Alvarado – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Patricio Alvarado je 36letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1496. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Patricio Alvarado a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (53) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 72% | 69.8% | 70.4% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% | 56.5% | 59.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.2% | 41% | 47.4% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.4 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 | 2 | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.8% | 53.1% | 50.3% |
| Využité Brejkboly | 16.2% | 22.9% | 34.4% |
| Body z Returnu | 37.9% | 39.9% | 42.9% |
| Udržení Podání % | 75.6% | 62.1% | 62.6% |
| Celkem Bodů | 54.4% | 50.6% | 50.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (30) | Antuka (23) |
|---|---|---|
| První Podání % | 70.3% | 70.5% |
| Výhra 1. Podání | 61.7% | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% | 46% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.7% | 47.9% |
| Využité Brejkboly | 36% | 32.9% |
| Body z Returnu | 43.8% | 42.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (53)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.4% |
| Výhra 1. Podání | 59.8% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.3% |
| Využité Brejkboly | 34.4% |
| Body z Returnu | 42.9% |
| Udržení Podání % | 62.6% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.8% |
| Výhra 1. Podání | 56.5% |
| Výhra 2. Podání | 41% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.1% |
| Využité Brejkboly | 22.9% |
| Body z Returnu | 39.9% |
| Udržení Podání % | 62.1% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 38.2% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.8% |
| Využité Brejkboly | 16.2% |
| Body z Returnu | 37.9% |
| Udržení Podání % | 75.6% |
| Celkem Bodů | 54.4% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (30)
Antuka (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.7% |
| Využité Brejkboly | 36% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.5% |
| Výhra 1. Podání | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 46% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.9% |
| Využité Brejkboly | 32.9% |
| Body z Returnu | 42.2% |