Roman Postolka Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
W
L
L
W
L
5
Analyzované Zápasy
80%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.9/10 | |
05:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.2/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O21.5 |
6.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Roman Postolka – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Roman Postolka Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Roman Postolka a dosáhl přesnosti předpovědí přes 80%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (47) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.4% | 62.9% | 63.3% |
| Výhra 1. Podání | 64.6% | 67.2% | 64.8% |
| Výhra 2. Podání | 53.5% | 54.1% | 52.2% |
| Esa / Zápas | 2.3 | 1.7 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% | 62.7% | 53.9% |
| Využité Brejkboly | 18.8% | 27.8% | 32.4% |
| Body z Returnu | 40.5% | 41.9% | 42.9% |
| Udržení Podání % | 81.1% | 73.2% | 64.8% |
| Celkem Bodů | 57.7% | 54.4% | 51.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (11) | Antuka (33) |
|---|---|---|
| První Podání % | 63.1% | 63.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.6% | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 53.7% | 51.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 58% | 52.7% |
| Využité Brejkboly | 28.1% | 33.9% |
| Body z Returnu | 41% | 43% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (47)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.3% |
| Výhra 1. Podání | 64.8% |
| Výhra 2. Podání | 52.2% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.9% |
| Využité Brejkboly | 32.4% |
| Body z Returnu | 42.9% |
| Udržení Podání % | 64.8% |
| Celkem Bodů | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.9% |
| Výhra 1. Podání | 67.2% |
| Výhra 2. Podání | 54.1% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.7% |
| Využité Brejkboly | 27.8% |
| Body z Returnu | 41.9% |
| Udržení Podání % | 73.2% |
| Celkem Bodů | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 64.6% |
| Výhra 2. Podání | 53.5% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 40.5% |
| Udržení Podání % | 81.1% |
| Celkem Bodů | 57.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (11)
Antuka (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.6% |
| Výhra 2. Podání | 53.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 58% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.4% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.7% |
| Využité Brejkboly | 33.9% |
| Body z Returnu | 43% |