Saba Purtseladze Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
03:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O16.5 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
5.5/10 | |
12:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 | |
07:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.7/10 | |
10:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
|
O hráči Saba Purtseladze – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Saba Purtseladze je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 446. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 17 zápasů hráče Saba Purtseladze a dosáhl přesnosti předpovědí přes 76.5%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (44) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 50.5% | 51.7% | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% | 65.8% | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% | 37.6% | 44.6% |
| Esa / Zápas | 5.1 | 6.8 | 8.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.2 | 5.1 | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.8% | 46.1% | 55.9% |
| Využité Brejkboly | 19.5% | 17.9% | 12.2% |
| Body z Returnu | 38.9% | 37.8% | 33.1% |
| Udržení Podání % | 71.2% | 68.9% | 65.5% |
| Celkem Bodů | 52.9% | 51.2% | 48.3% |
| Stat. | Tvrdý (31) | Antuka (11) | Tráva (1) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59.3% | 51.3% | 72.1% |
| Výhra 1. Podání | 73.6% | 66.9% | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 49.7% | 36.8% | 35.3% |
| Esa / Zápas | 9.9 | 4.6 | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 6.2 | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% | 49.4% | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 8.8% | 18.5% | 22.2% |
| Body z Returnu | 31.2% | 38.3% | 28.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.6% |
| Esa / Zápas | 8.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.9% |
| Využité Brejkboly | 12.2% |
| Body z Returnu | 33.1% |
| Udržení Podání % | 65.5% |
| Celkem Bodů | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.7% |
| Výhra 1. Podání | 65.8% |
| Výhra 2. Podání | 37.6% |
| Esa / Zápas | 6.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.1% |
| Využité Brejkboly | 17.9% |
| Body z Returnu | 37.8% |
| Udržení Podání % | 68.9% |
| Celkem Bodů | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.8% |
| Využité Brejkboly | 19.5% |
| Body z Returnu | 38.9% |
| Udržení Podání % | 71.2% |
| Celkem Bodů | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 73.6% |
| Výhra 2. Podání | 49.7% |
| Esa / Zápas | 9.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 8.8% |
| Body z Returnu | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.3% |
| Výhra 1. Podání | 66.9% |
| Výhra 2. Podání | 36.8% |
| Esa / Zápas | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 49.4% |
| Využité Brejkboly | 18.5% |
| Body z Returnu | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.1% |
| Výhra 1. Podání | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 35.3% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 22.2% |
| Body z Returnu | 28.6% |