Sabastiani Leon Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#955
Věk33
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
9
Analyzované Zápasy
77.8%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:07 Skreč |
| 0
1
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
8.5/10 | |
16:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
1.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
5.3/10 | |
21:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Sabastiani Leon – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Sabastiani Leon je 33letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 9 zápasů hráče Sabastiani Leon a dosáhl přesnosti předpovědí přes 77.8%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (27) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 77.7% | 77.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 40% | 40% |
| Výhra 2. Podání | - | 47.8% | 47.8% |
| Esa / Zápas | 0.2 | 0.1 | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 | 3.8 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 36.4% | 36.4% |
| Využité Brejkboly | - | 37.5% | 37.5% |
| Body z Returnu | 47.6% | 48% | 48% |
| Udržení Podání % | - | 451.5% | 501% |
| Celkem Bodů | 98.8% | 87.6% | 87.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (18) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 85.7% | 73.5% |
| Výhra 1. Podání | 30% | 46% |
| Výhra 2. Podání | 140% | 22.2% |
| Esa / Zápas | 0.1 | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 | 6.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 14.3% | 46.7% |
| Využité Brejkboly | 14.3% | 55.6% |
| Body z Returnu | 45.2% | 54.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (27)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.7% |
| Výhra 1. Podání | 40% |
| Výhra 2. Podání | 47.8% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 36.4% |
| Využité Brejkboly | 37.5% |
| Body z Returnu | 48% |
| Udržení Podání % | 501% |
| Celkem Bodů | 87.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.7% |
| Výhra 1. Podání | 40% |
| Výhra 2. Podání | 47.8% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 36.4% |
| Využité Brejkboly | 37.5% |
| Body z Returnu | 48% |
| Udržení Podání % | 451.5% |
| Celkem Bodů | 87.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Body z Returnu | 47.6% |
| Celkem Bodů | 98.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (18)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 85.7% |
| Výhra 1. Podání | 30% |
| Výhra 2. Podání | 140% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 14.3% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.5% |
| Výhra 1. Podání | 46% |
| Výhra 2. Podání | 22.2% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.7% |
| Využité Brejkboly | 55.6% |
| Body z Returnu | 54.9% |