Saki Imamura Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#382
Aktuální Forma
W
L
L
2
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
8.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Saki Imamura – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Saki Imamura Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Saki Imamura a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (32) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 77.4% | 77.4% | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% | 58.3% | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.7 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 3 | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% | 66.7% | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% | 38.9% | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% | 45.6% | 45.6% |
| Udržení Podání % | 55.6% | 145.2% | 373.4% |
| Celkem Bodů | 50.6% | 50.6% | 50.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (32) |
|---|---|
| První Podání % | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (32)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% |
| Udržení Podání % | 373.4% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% |
| Udržení Podání % | 145.2% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% |
| Udržení Podání % | 55.6% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 45.6% |