Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#520
Věk23
Aktuální Forma
L
W
L
W
L
7
Analyzované Zápasy
42.9%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 | |
06:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
21 66 |
U20.5 |
7.1/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 |
O hráči Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty je 23letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty a dosáhl přesnosti předpovědí přes 42.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (13) | Posledních 52 Týdnů (13) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% | 64.1% | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% | 36.9% | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.6 | 5.3 | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% | 61.7% | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% | 34.1% | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Udržení Podání % | 72.2% | 86.4% | 86.4% |
| Celkem Bodů | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (13) |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (13)
Posledních 20 (13)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 86.4% |
| Celkem Bodů | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 86.4% |
| Celkem Bodů | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 72.2% |
| Celkem Bodů | 47.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 36.9% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 40.6% |