Sofiia Bielinska Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
W
W
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
1.8/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
274 656 |
2 |
2.7/10 | |
17:07 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.2/10 |
O hráči Sofiia Bielinska – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Sofiia Bielinska Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Sofiia Bielinska a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (12) | Posledních 52 Týdnů (12) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 74% | 71.4% | 71.4% |
| Výhra 1. Podání | 53.4% | 51.7% | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | 54.2% | 49% | 49% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.5 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 3.8 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.7% | 52% | 52% |
| Využité Brejkboly | - | - | - |
| Body z Returnu | 49.1% | 49.1% | 49.1% |
| Udržení Podání % | 128.5% | 96.2% | 96.2% |
| Celkem Bodů | 60.1% | 47% | 47% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (6) | Antuka (6) |
|---|---|---|
| První Podání % | 71.4% | - |
| Výhra 1. Podání | 51.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 49% | - |
| Esa / Zápas | 0.3 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52% | - |
| Využité Brejkboly | - | - |
| Body z Returnu | - | 49.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (12)
Posledních 20 (12)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.4% |
| Výhra 1. Podání | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | 49% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52% |
| Body z Returnu | 49.1% |
| Udržení Podání % | 96.2% |
| Celkem Bodů | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.4% |
| Výhra 1. Podání | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | 49% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52% |
| Body z Returnu | 49.1% |
| Udržení Podání % | 96.2% |
| Celkem Bodů | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 74% |
| Výhra 1. Podání | 53.4% |
| Výhra 2. Podání | 54.2% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.7% |
| Body z Returnu | 49.1% |
| Udržení Podání % | 128.5% |
| Celkem Bodů | 60.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (6)
Antuka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.4% |
| Výhra 1. Podání | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | 49% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Body z Returnu | 49.1% |