Stephanos Schinas Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
L
L
3
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Stephanos Schinas – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Stephanos Schinas Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Stephanos Schinas a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (22) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56.1% | 57.2% | 57.4% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% | 58.8% | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.3% | 40.6% | 39.7% |
| Esa / Zápas | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.9% | 44.4% | 43.9% |
| Využité Brejkboly | 30.4% | 24.6% | 26.9% |
| Body z Returnu | 37.1% | 37.5% | 38.4% |
| Udržení Podání % | 78.4% | 59.3% | 60.7% |
| Celkem Bodů | 53.4% | 46.1% | 46.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (7) | Antuka (14) |
|---|---|---|
| První Podání % | 48.6% | 58.5% |
| Výhra 1. Podání | 44.2% | 60.3% |
| Výhra 2. Podání | 34.5% | 40.5% |
| Esa / Zápas | 1 | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.7 | 6.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.4% | 45.9% |
| Využité Brejkboly | 21.4% | 27.5% |
| Body z Returnu | 32% | 40.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (22)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.4% |
| Výhra 1. Podání | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 39.7% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.9% |
| Využité Brejkboly | 26.9% |
| Body z Returnu | 38.4% |
| Udržení Podání % | 60.7% |
| Celkem Bodů | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.2% |
| Výhra 1. Podání | 58.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.6% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 24.6% |
| Body z Returnu | 37.5% |
| Udržení Podání % | 59.3% |
| Celkem Bodů | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.1% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% |
| Výhra 2. Podání | 43.3% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.9% |
| Využité Brejkboly | 30.4% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 78.4% |
| Celkem Bodů | 53.4% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (7)
Antuka (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 48.6% |
| Výhra 1. Podání | 44.2% |
| Výhra 2. Podání | 34.5% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.4% |
| Využité Brejkboly | 21.4% |
| Body z Returnu | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.5% |
| Výhra 1. Podání | 60.3% |
| Výhra 2. Podání | 40.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.9% |
| Využité Brejkboly | 27.5% |
| Body z Returnu | 40.5% |