Stijn Slump Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#688
Věk27
Výška6'2"
Váha185 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
5.5/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 742 |
1 |
2.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Stijn Slump – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Stijn Slump je 27letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 688. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Stijn Slump a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (33) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58% | 58% | 55.2% |
| Výhra 1. Podání | 67.2% | 67.2% | 75.5% |
| Výhra 2. Podání | 41.9% | 41.9% | 43.1% |
| Esa / Zápas | 7.8 | 6.9 | 6.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 3.1 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% | 45.5% | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 25% | 25% | 21.7% |
| Body z Returnu | 36.4% | 36.4% | 39.2% |
| Udržení Podání % | 109.8% | 234.1% | 187.8% |
| Celkem Bodů | 46.5% | 46.5% | 50.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (3) | Antuka (30) |
|---|---|---|
| První Podání % | 60.6% | 52.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% | 77.9% |
| Výhra 2. Podání | 37.7% | 45.3% |
| Esa / Zápas | 10.7 | 6.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 29.6% | 16.7% |
| Body z Returnu | 38.9% | 39.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (33)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.2% |
| Výhra 1. Podání | 75.5% |
| Výhra 2. Podání | 43.1% |
| Esa / Zápas | 6.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 21.7% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Udržení Podání % | 187.8% |
| Celkem Bodů | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58% |
| Výhra 1. Podání | 67.2% |
| Výhra 2. Podání | 41.9% |
| Esa / Zápas | 6.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 36.4% |
| Udržení Podání % | 234.1% |
| Celkem Bodů | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58% |
| Výhra 1. Podání | 67.2% |
| Výhra 2. Podání | 41.9% |
| Esa / Zápas | 7.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 36.4% |
| Udržení Podání % | 109.8% |
| Celkem Bodů | 46.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (3)
Antuka (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.6% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% |
| Výhra 2. Podání | 37.7% |
| Esa / Zápas | 10.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 29.6% |
| Body z Returnu | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.4% |
| Výhra 1. Podání | 77.9% |
| Výhra 2. Podání | 45.3% |
| Esa / Zápas | 6.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.5% |