Teresa Franco Dias Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1329
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Teresa Franco Dias – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Teresa Franco Dias Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Teresa Franco Dias a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (15) | Posledních 52 Týdnů (15) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.2% | 69% | 69% |
| Výhra 1. Podání | 42.5% | 41.8% | 41.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% | 35.1% | 35.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 | 4.2 | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% | 42.6% | 42.6% |
| Využité Brejkboly | 26.5% | 22% | 22% |
| Body z Returnu | 37.8% | 36% | 36% |
| Udržení Podání % | 97.6% | 104.2% | 104.2% |
| Celkem Bodů | 50.4% | 47.3% | 47.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (13) | Antuka (2) |
|---|---|---|
| První Podání % | 69% | - |
| Výhra 1. Podání | 41.8% | - |
| Výhra 2. Podání | 35.1% | - |
| Esa / Zápas | 0.4 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.6% | - |
| Využité Brejkboly | 22% | - |
| Body z Returnu | 32.9% | 50.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (15)
Posledních 20 (15)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69% |
| Výhra 1. Podání | 41.8% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.6% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 36% |
| Udržení Podání % | 104.2% |
| Celkem Bodů | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69% |
| Výhra 1. Podání | 41.8% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.6% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 36% |
| Udržení Podání % | 104.2% |
| Celkem Bodů | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.2% |
| Výhra 1. Podání | 42.5% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 37.8% |
| Udržení Podání % | 97.6% |
| Celkem Bodů | 50.4% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (13)
Antuka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69% |
| Výhra 1. Podání | 41.8% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.6% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.5 |
| Body z Returnu | 50.8% |