Verena Meliss Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#540
Věk28
Aktuální Forma
W
L
W
W
W
16
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.6/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
4.6/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
752 576 |
O20.5 |
8.1/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
15:36 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 | |
11:41 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
2.8/10 | |
11:36 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:02 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
4.2/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.9/10 | |
07:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
||
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 361 |
|
O hráči Verena Meliss – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Verena Meliss je 28letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 16 zápasů hráče Verena Meliss a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (53) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | - | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | - | - | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | - | - | 54.7% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.5 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 3 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - | - | 66.7% |
| Využité Brejkboly | - | - | 18.2% |
| Body z Returnu | 51.2% | 48.9% | 47.6% |
| Udržení Podání % | - | - | 891.9% |
| Celkem Bodů | 106.1% | 102.5% | 91.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (15) | Antuka (37) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | - | 54.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 66.7% |
| Využité Brejkboly | - | 18.2% |
| Body z Returnu | 48.4% | 47.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (53)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 54.7% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 47.6% |
| Udržení Podání % | 891.9% |
| Celkem Bodů | 91.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Body z Returnu | 48.9% |
| Celkem Bodů | 102.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Body z Returnu | 51.2% |
| Celkem Bodů | 106.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (15)
Antuka (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Body z Returnu | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 54.7% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 47.1% |