Victoria Luiza Barros Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1103
Aktuální Forma
W
W
L
W
L
5
Analyzované Zápasy
60%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7/10 | |
15:12 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 366 |
O20.5 |
6.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
O19.5 |
8.3/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.3/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
2.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
|
||
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
||
06:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
|
O hráči Victoria Luiza Barros – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Victoria Luiza Barros Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Victoria Luiza Barros a dosáhl přesnosti předpovědí přes 60%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (16) | Posledních 52 Týdnů (16) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 49.1% | 49.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 66.7% | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 35.7% | 35.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 3.8 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 16.7% | 16.7% |
| Využité Brejkboly | - | 30% | 30% |
| Body z Returnu | 48.1% | 47.3% | 47.3% |
| Udržení Podání % | - | 496.4% | 496.4% |
| Celkem Bodů | 103.2% | 88% | 88% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (2) | Antuka (14) |
|---|---|---|
| První Podání % | 49.1% | - |
| Výhra 1. Podání | 66.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 35.7% | - |
| Esa / Zápas | 0.5 | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% | - |
| Využité Brejkboly | 30% | - |
| Body z Returnu | 43.4% | 48.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (16)
Posledních 20 (16)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 35.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 47.3% |
| Udržení Podání % | 496.4% |
| Celkem Bodů | 88% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 35.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 47.3% |
| Udržení Podání % | 496.4% |
| Celkem Bodů | 88% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Body z Returnu | 48.1% |
| Celkem Bodů | 103.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (2)
Antuka (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 35.7% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 16.7% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Body z Returnu | 48.1% |