Yael Saffar Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
W
L
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
9.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Yael Saffar – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Yael Saffar Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Yael Saffar a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (12) | Posledních 52 Týdnů (12) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56.8% | 56.4% | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 55% | 55.7% | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 53.1% | 49.5% | 49.5% |
| Esa / Zápas | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 | 5.2 | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.4% | 59.1% | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 34.9% | 31.7% | 31.7% |
| Body z Returnu | 44.8% | 44.2% | 44.2% |
| Udržení Podání % | 133.6% | 107.8% | 107.8% |
| Celkem Bodů | 70.2% | 65.4% | 65.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (6) | Antuka (6) |
|---|---|---|
| První Podání % | 56.4% | - |
| Výhra 1. Podání | 55.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 49.5% | - |
| Esa / Zápas | 1.7 | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% | - |
| Využité Brejkboly | 31.7% | - |
| Body z Returnu | 42.8% | 45.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (12)
Posledních 20 (12)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 49.5% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 44.2% |
| Udržení Podání % | 107.8% |
| Celkem Bodů | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 49.5% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 44.2% |
| Udržení Podání % | 107.8% |
| Celkem Bodů | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.8% |
| Výhra 1. Podání | 55% |
| Výhra 2. Podání | 53.1% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.4% |
| Využité Brejkboly | 34.9% |
| Body z Returnu | 44.8% |
| Udržení Podání % | 133.6% |
| Celkem Bodů | 70.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (6)
Antuka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 49.5% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Body z Returnu | 45.6% |