Yanaki Milev Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#744
Věk21
Výška5'11"
Váha172 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
10
Analyzované Zápasy
70%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.4/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.2/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
3/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
4/10 | |
10:55 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Yanaki Milev – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Yanaki Milev je 21letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 744. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Yanaki Milev a dosáhl přesnosti předpovědí přes 70%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (39) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.4% | 51.8% | 55.4% |
| Výhra 1. Podání | 37.9% | 52% | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% | 50.5% | 45.2% |
| Esa / Zápas | 1.6 | 1.6 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 4.2 | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% | 56.5% | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 25% | 20% | 8.4% |
| Body z Returnu | 42.6% | 43.4% | 40.2% |
| Udržení Podání % | 511.1% | 190.9% | 130.7% |
| Celkem Bodů | 80.6% | 71% | 55.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (38) |
|---|---|
| První Podání % | 56% |
| Výhra 1. Podání | 52.2% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.1% |
| Využité Brejkboly | 9% |
| Body z Returnu | 40.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (39)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.4% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 45.2% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 8.4% |
| Body z Returnu | 40.2% |
| Udržení Podání % | 130.7% |
| Celkem Bodů | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.8% |
| Výhra 1. Podání | 52% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 43.4% |
| Udržení Podání % | 190.9% |
| Celkem Bodů | 71% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 37.9% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Udržení Podání % | 511.1% |
| Celkem Bodů | 80.6% |
Statistiky by Surface
Antuka (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56% |
| Výhra 1. Podání | 52.2% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.1% |
| Využité Brejkboly | 9% |
| Body z Returnu | 40.7% |