Yashaswini Panwar Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1272
Aktuální Forma
W
L
L
L
L
5
Analyzované Zápasy
80%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
2.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
2.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
1.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
5.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Yashaswini Panwar – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Yashaswini Panwar Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Yashaswini Panwar a dosáhl přesnosti předpovědí přes 80%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (19) | Posledních 52 Týdnů (19) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56.7% | 63.8% | 63.8% |
| Výhra 1. Podání | 57.9% | 63.9% | 63.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% | 45% | 45% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.8 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 | 4.6 | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% | 58.9% | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 36.4% | 43.8% | 43.8% |
| Body z Returnu | 41.5% | 43.8% | 43.8% |
| Udržení Podání % | 367.2% | 84.3% | 84.3% |
| Celkem Bodů | 81.1% | 57.8% | 57.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (16) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 63.8% | - |
| Výhra 1. Podání | 63.9% | - |
| Výhra 2. Podání | 45% | - |
| Esa / Zápas | 1.9 | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 7 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% | - |
| Využité Brejkboly | 43.8% | - |
| Body z Returnu | 43.7% | 44.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (19)
Posledních 20 (19)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.9% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 43.8% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 84.3% |
| Celkem Bodů | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.9% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 43.8% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 84.3% |
| Celkem Bodů | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.7% |
| Výhra 1. Podání | 57.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 36.4% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 367.2% |
| Celkem Bodů | 81.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (16)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.9% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 43.8% |
| Body z Returnu | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 |
| Body z Returnu | 44.2% |