Yui Ohwaki Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1345
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
0%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:12 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Yui Ohwaki – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Yui Ohwaki Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Yui Ohwaki a dosáhl přesnosti předpovědí přes 0%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (52) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 81.8% | 80.4% | 79.7% |
| Výhra 1. Podání | 53.2% | 54.8% | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.3% | 45.8% | 42.5% |
| Esa / Zápas | 0.3 | 0.2 | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 | 1.3 | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.1% | 61.1% | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 38.6% | 48% | 50.5% |
| Body z Returnu | 45.6% | 48% | 49% |
| Udržení Podání % | 84.1% | 65.6% | 54.4% |
| Celkem Bodů | 59.8% | 55.9% | 51.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (50) |
|---|---|
| První Podání % | 79.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.5% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 50.5% |
| Body z Returnu | 49.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (52)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 79.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.5% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 50.5% |
| Body z Returnu | 49% |
| Udržení Podání % | 54.4% |
| Celkem Bodů | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 80.4% |
| Výhra 1. Podání | 54.8% |
| Výhra 2. Podání | 45.8% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.1% |
| Využité Brejkboly | 48% |
| Body z Returnu | 48% |
| Udržení Podání % | 65.6% |
| Celkem Bodů | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 81.8% |
| Výhra 1. Podání | 53.2% |
| Výhra 2. Podání | 41.3% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.1% |
| Využité Brejkboly | 38.6% |
| Body z Returnu | 45.6% |
| Udržení Podání % | 84.1% |
| Celkem Bodů | 59.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (50)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 79.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.5% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 50.5% |
| Body z Returnu | 49.4% |