Sasha Colleu Προβλέψεις, Στατιστικά & Φόρμα
Πρόσφατη Φόρμα
L
L
0
Αναλυμένοι Αγώνες
0%
Ακρίβεια Πρόβλεψης
Προγνωστικά Τένις
Με την υποστήριξη 
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:05 Ολοκληρώθηκε |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
|
Ώρα
Αγώνας
Best Tip
Εμπιστ.
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ολοκληρώθηκε |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Ώρα
Αγώνας
Best Tip
Εμπιστ.
Σχετικά με Sasha Colleu – Προβλέψεις & Στατιστικά Τένις
Sasha Colleu Ο AI αλγόριθμός μας ανέλυσε 0 αγώνες του/της Sasha Colleu, επιτυγχάνοντας ακρίβεια πρόβλεψης πάνω από 0%. Αυτή η σελίδα προσφέρει προβλέψεις AI για επερχόμενους αγώνες — συμπεριλαμβανομένων Νικητή Αγώνα και Σκορ — καθώς και λεπτομερή στατιστικά σέρβις, ρετούρ και μετατροπής μπρέικ πόιντ.
Αν και οι ενεργές προβλέψεις είναι διαθέσιμες αποκλειστικά σε συνδρομητές, εγγυόμαστε πλήρη διαφάνεια: όλα τα αποτελέσματα ολοκληρωμένων αγώνων παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να ελέγξεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή.
Στατιστικά Σερβίς & Στατιστικά Ρετούρ
| Στατ. | Τελευταίοι 10 (10) | Τελευταίοι 20 (12) | Τελευταίες 52 Εβδομάδες (12) |
|---|---|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 60.8% | 59.7% | 59.7% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 70.8% | 69.7% | 69.7% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.4% | 54.6% | 54.6% |
| Άσοι / Αγώνα | 4.1 | 3.5 | 3.5 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 1.9 | 2.2 | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 59.2% | 57.8% | 57.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 39.2% | 43.4% | 43.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 45.5% | 47.6% | 47.6% |
| Κράτημα Σερβίς % | 64.7% | 63.6% | 63.6% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 53% | 51.3% | 51.3% |
Στατιστικά by Surface
| Στατ. | Σκληρό (12) |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 59.7% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 69.7% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 54.6% |
| Άσοι / Αγώνα | 3.5 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 57.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 43.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 47.6% |
Στατιστικά Σερβίς & Στατιστικά Ρετούρ
Τελευταίες 52 Εβδομάδες (12)
Τελευταίοι 20 (12)
Τελευταίοι 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 59.7% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 69.7% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 54.6% |
| Άσοι / Αγώνα | 3.5 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 57.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 43.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 47.6% |
| Κράτημα Σερβίς % | 63.6% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 59.7% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 69.7% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 54.6% |
| Άσοι / Αγώνα | 3.5 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 57.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 43.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 47.6% |
| Κράτημα Σερβίς % | 63.6% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 60.8% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 70.8% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.4% |
| Άσοι / Αγώνα | 4.1 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 1.9 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 59.2% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 39.2% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 45.5% |
| Κράτημα Σερβίς % | 64.7% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 53% |
Στατιστικά by Surface
Σκληρό (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 59.7% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 69.7% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 54.6% |
| Άσοι / Αγώνα | 3.5 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 57.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 43.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 47.6% |