Achilles Belkovics Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1400
Viimeaikainen vire
W
W
L
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
4.8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 |
Tietoa pelaajasta Achilles Belkovics – Tennisennusteet ja Tilastot
Achilles Belkovics AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Achilles Belkovics on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (56) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% | 64.3% | 64.8% |
| 1. syöttö voitettu | 71% | 73.1% | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 52.4% | 52.1% | 49.5% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 4 | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 | 1.6 | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 25% | 50.8% | 52% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.1% | 30.6% | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% | 39.4% | 41.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.2% | 68.7% | 62.6% |
| Pisteet yhteensä | 59% | 53.5% | 51% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (22) | Savi (26) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 69.4% | 63.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.8% | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 3.9 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 48.4% | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.8% | 32.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% | 42.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (56)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 49.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 52% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.6% |
| Pisteet yhteensä | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 73.1% |
| 2. syöttö voitettu | 52.1% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.7% |
| Pisteet yhteensä | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% |
| 1. syöttö voitettu | 71% |
| 2. syöttö voitettu | 52.4% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.2% |
| Pisteet yhteensä | 59% |
Tilastot by Surface
Kova (22)
Savi (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 69.4% |
| 2. syöttö voitettu | 52.8% |
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 48.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 63.5% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.1% |