Aidan McHugh Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#447
Ikä25
Pituus5'11"
Paino154 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
L
5
Analysoidut ottelut
40%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:12 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.3/10 | |
12:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
743 566 |
2 |
2.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 | |
16:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 664 |
|
||
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Tietoa pelaajasta Aidan McHugh – Tennisennusteet ja Tilastot
Aidan McHugh on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 447. AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Aidan McHugh on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 40%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (37) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% | 65.3% | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% | 67.4% | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 56% | 55.5% | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 2.3 | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 3.4 | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% | 61.5% | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.2% | 23.3% | 20.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.8% | 36.8% | 35.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.6% | 67% | 90% |
| Pisteet yhteensä | 52.1% | 51.4% | 49.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (33) | Savi (1) | Nurmi (3) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.3% | - | 72.9% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% | - | 57.7% |
| 2. syöttö voitettu | 55.5% | - | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 1 | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 2 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% | - | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.3% | - | 6.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.1% | 32% | 30.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (37)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 90% |
| Pisteet yhteensä | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.3% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | 55.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 67% |
| Pisteet yhteensä | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% |
| 2. syöttö voitettu | 56% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.6% |
| Pisteet yhteensä | 52.1% |
Tilastot by Surface
Kova (33)
Savi (1)
Nurmi (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.3% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | 55.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Palautuspisteet voitettu | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.9% |
| 1. syöttö voitettu | 57.7% |
| 2. syöttö voitettu | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 6.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.9% |