Aleksandar Mihailovic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
W
L
2
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Aleksandar Mihailovic – Tennisennusteet ja Tilastot
Aleksandar Mihailovic AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Aleksandar Mihailovic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (38) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.7% | 61% | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 54.6% | 60% | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 42.7% | 42% | 44.2% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% | 50% | 49.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27% | 27.6% | 29.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% | 40.9% | 41.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 73.3% | 62.8% | 60.5% |
| Pisteet yhteensä | 54.4% | 50.9% | 50% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (5) | Savi (33) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% | 62.2% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 43.5% | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.7% | 28.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% | 40.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (38)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 44.2% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.5% |
| Pisteet yhteensä | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 42% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.8% |
| Pisteet yhteensä | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.7% |
| 1. syöttö voitettu | 54.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.7% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 73.3% |
| Pisteet yhteensä | 54.4% |
Tilastot by Surface
Kova (5)
Savi (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 43.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.2% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |