Alessandra Mazzola Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:06 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
8.1/10 | |
13:26 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
3.3/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
3.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
5.3/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.3/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.7/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
2.9/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
7.2/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
1.9/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
274 656 |
2 |
8/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
4.3/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
6.8/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
4.8/10 |
Tietoa pelaajasta Alessandra Mazzola – Tennisennusteet ja Tilastot
Alessandra Mazzola AI-algoritmimme on analysoinut 20 ottelua, joissa Alessandra Mazzola on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (43) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 53.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 41.6% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.1 | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 | 1.5 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 50.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% | 52% | 50.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 246.7% |
| Pisteet yhteensä | 102.2% | 105.4% | 79.5% |
| Tilasto | Kova (5) | Savi (35) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 53.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 41.6% |
| Ässät / ottelu | 0.2 | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 50.9% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | 53.9% |
| 2. syöttö voitettu | 41.6% |
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 246.7% |
| Pisteet yhteensä | 79.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 52% |
| Pisteet yhteensä | 105.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% |
| Pisteet yhteensä | 102.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | 53.9% |
| 2. syöttö voitettu | 41.6% |
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.9% |