Alex Kobelt Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
3
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
2.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 733 |
1 |
2.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:15 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Alex Kobelt – Tennisennusteet ja Tilastot
Alex Kobelt AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Alex Kobelt on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% | 55.3% | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% | 76.8% | 76.8% |
| 2. syöttö voitettu | 36.6% | 43.7% | 43.7% |
| Ässät / ottelu | 8.5 | 9.8 | 9.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.6 | 5.5 | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 64.5% | 60.3% | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.3% | 15% | 15% |
| Palautuspisteet voitettu | 29.4% | 31.7% | 31.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 124.9% | 90.2% | 90.2% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% | 50.8% | 50.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) | Savi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 56.7% | 42.2% |
| 1. syöttö voitettu | 77.8% | 63% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 9.9 | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 | 8 |
| Murtopallot torjuttu | 61.7% | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.1% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% | 28.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 76.8% |
| 2. syöttö voitettu | 43.7% |
| Ässät / ottelu | 9.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 90.2% |
| Pisteet yhteensä | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 76.8% |
| 2. syöttö voitettu | 43.7% |
| Ässät / ottelu | 9.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 90.2% |
| Pisteet yhteensä | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% |
| 2. syöttö voitettu | 36.6% |
| Ässät / ottelu | 8.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.6 |
| Murtopallot torjuttu | 64.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 29.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 124.9% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
Savi (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.7% |
| 1. syöttö voitettu | 77.8% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 9.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 42.2% |
| 1. syöttö voitettu | 63% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 28.6% |