Alexandre Muller Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U25.5 |
6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
O20.5 |
2.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
U29.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
6/10 | |
11:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 746 |
O17.5 |
9.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
2.4/10 | |
14:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O22.5 |
4.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
U28.5 |
2.1/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 466 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
O19.5 |
2.9/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
8.9/10 | |
13:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 746 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 467 |
2 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Päättynyt |
| 3
1
|
|
|
1 |
776 552 |
1 |
10/10 | |
09:05 Päättynyt |
| 2
3
|
|
|
1 |
667 136 |
U47.5 |
9.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
8.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U30.5 |
9.1/10 |
Tietoa pelaajasta Alexandre Muller – Tennisennusteet ja Tilastot
Alexandre Muller on 28-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 105. AI-algoritmimme on analysoinut 21 ottelua, joissa Alexandre Muller on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 57.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (47) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% | 67.5% | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 67.5% | 66.9% | 67.6% |
| 2. syöttö voitettu | 47.5% | 50.3% | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 | 2.9 | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 | 1.4 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 59.3% | 60.3% | 62.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% | 15.1% | 13.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 38% | 35.6% | 33.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.6% | 61.5% | 61.1% |
| Pisteet yhteensä | 48.8% | 48.3% | 47.6% |
| Tilasto | Kova (24) | Savi (19) | Nurmi (3) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.9% | 66.8% | 64% |
| 1. syöttö voitettu | 67.7% | 68.3% | 65.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47.5% | 50.4% | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 2.5 | 6.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 | 1.6 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 59.6% | 64.8% | 72.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.9% | 16.3% | 5.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% | 37.3% | 23.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 67.6% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 62.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.1% |
| Pisteet yhteensä | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.3% |
| Ässät / ottelu | 2.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.5% |
| Pisteet yhteensä | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | 67.5% |
| 2. syöttö voitettu | 47.5% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 59.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% |
| Palautuspisteet voitettu | 38% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.6% |
| Pisteet yhteensä | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.9% |
| 1. syöttö voitettu | 67.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.5% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 59.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% |
| 1. syöttö voitettu | 68.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 64.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64% |
| 1. syöttö voitettu | 65.3% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 6.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 72.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 23.4% |