Alibek Kachmazov Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O21.5 |
5.4/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U23.5 |
5.2/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
O20.5 |
7.3/10 | |
11:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
3.8/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:36 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
1.4/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.5/10 | |
13:39 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.6/10 |
Tietoa pelaajasta Alibek Kachmazov – Tennisennusteet ja Tilastot
Alibek Kachmazov on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 494. AI-algoritmimme on analysoinut 13 ottelua, joissa Alibek Kachmazov on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 46.2%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (21) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 55.8% | 56.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 68% | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | - | 43% | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 7 | 6.4 | 6.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 4.6 | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 47.3% | 47.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 16.1% | 16.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% | 40.2% | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 122% | 119.1% |
| Pisteet yhteensä | 116% | 68.9% | 68.5% |
| Tilasto | Kova (17) | Savi (2) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% | 66.7% | 59.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65% | 50% | 73.8% |
| 2. syöttö voitettu | 41.7% | 120% | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 6.2 | 2 | 9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 4 | 9.5 |
| Murtopallot torjuttu | 47.6% | 50% | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.3% | 22.2% | 12.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% | 40.8% | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.4% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 6.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 47.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 119.1% |
| Pisteet yhteensä | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.8% |
| 1. syöttö voitettu | 68% |
| 2. syöttö voitettu | 43% |
| Ässät / ottelu | 6.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 122% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% |
| Pisteet yhteensä | 116% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% |
| 1. syöttö voitettu | 65% |
| 2. syöttö voitettu | 41.7% |
| Ässät / ottelu | 6.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 47.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 50% |
| 2. syöttö voitettu | 120% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.4% |
| 1. syöttö voitettu | 73.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 9.5 |
| Murtopallot torjuttu | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |