Alp Horoz Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1297
Ikä30
Viimeaikainen vire
W
L
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
85.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
12:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1.1/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 367 |
O19.5 |
7.1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
6.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Alp Horoz – Tennisennusteet ja Tilastot
Alp Horoz on 30-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Alp Horoz on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 85.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (19) | Viimeiset 52 viikkoa (19) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 78.9% | 74.8% | 74.8% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% | 64.4% | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 33.3% | 41.2% | 41.2% |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 2.3 | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 2.4 | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 66.7% | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 5% | 5% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.9% | 33.3% | 33.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.4% | 120.7% | 120.7% |
| Pisteet yhteensä | 65.9% | 57.8% | 57.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) | Savi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.8% | - |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% | - |
| 2. syöttö voitettu | 41.2% | - |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 5% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (19)
Viimeiset 20 (19)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.8% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 41.2% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 120.7% |
| Pisteet yhteensä | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.8% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 41.2% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 120.7% |
| Pisteet yhteensä | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 78.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% |
| 2. syöttö voitettu | 33.3% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.4% |
| Pisteet yhteensä | 65.9% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
Savi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.8% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 41.2% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |