Ammar Elamin Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä23
Pituus6'1"
Paino176 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
4
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:38 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.2/10 | |
10:07 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U20.5 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Ammar Elamin – Tennisennusteet ja Tilastot
Ammar Elamin on 23-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Ammar Elamin on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (54) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% | 60.5% | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% | 67.6% | 69.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% | 46.2% | 48.5% |
| Ässät / ottelu | 3.4 | 2.9 | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 | 2.4 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% | 56.7% | 57.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.1% | 31.9% | 33.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% | 41.7% | 42.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 166.4% | 87.8% | 78.8% |
| Pisteet yhteensä | 73% | 60.3% | 54.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (40) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (54)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 69.4% |
| 2. syöttö voitettu | 48.5% |
| Ässät / ottelu | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 78.8% |
| Pisteet yhteensä | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 67.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 2.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.8% |
| Pisteet yhteensä | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 166.4% |
| Pisteet yhteensä | 73% |
Tilastot by Surface
Kova (40)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.3% |