Ana Konjuh Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#825
Ikä27
Pituus5'9"
Paino143 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
L
L
2
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
9.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Ana Konjuh – Tennisennusteet ja Tilastot
Ana Konjuh on 27-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 825. AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Ana Konjuh on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.7% | 51.4% | 51.4% |
| 1. syöttö voitettu | 50% | 61.5% | 61.5% |
| 2. syöttö voitettu | 32.3% | 39.4% | 39.4% |
| Ässät / ottelu | 3.1 | 2.8 | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 | 4.6 | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 58.3% | 52.1% | 52.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% | 14.3% | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% | 39.2% | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 255.2% | 104.6% | 104.6% |
| Pisteet yhteensä | 78.2% | 58.9% | 58.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (2) | Savi (13) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 49.2% | 54.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 59.6% | 64% |
| 2. syöttö voitettu | - | 35.1% | 46% |
| Ässät / ottelu | 4 | 2.5 | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 4.8 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 57.6% | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 11.5% | 17.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.2% | 42.3% | 33.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61.5% |
| 2. syöttö voitettu | 39.4% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 104.6% |
| Pisteet yhteensä | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61.5% |
| 2. syöttö voitettu | 39.4% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 104.6% |
| Pisteet yhteensä | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.7% |
| 1. syöttö voitettu | 50% |
| 2. syöttö voitettu | 32.3% |
| Ässät / ottelu | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 58.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 255.2% |
| Pisteet yhteensä | 78.2% |
Tilastot by Surface
Kova (2)
Savi (13)
Nurmi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 49.2% |
| 1. syöttö voitettu | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 35.1% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 57.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.3% |
| 1. syöttö voitettu | 64% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% |