1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Men M25 Santa Margherita di Pula
  4. Andrea de Marchi
Andrea de Marchi

Andrea de Marchi Ennusteet, Tilastot ja Vire

IT
Ranking#1024
Ikä18

Viimeaikainen vire

L L L L L
9 Analysoidut ottelut
77.8% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

11:00

Päättynyt
AR
L. Gagliardo
IT
A. De Marchi
2
1
123
-133

1

123
636
361

1

123
8.2/10

09:00

Päättynyt
ES
S. Planella
IT
A. De Marchi
2
0
225
-323

1

225
66
32

U21.5

-145
3.3/10

14:11

Päättynyt
IT
A. De Marchi
ZA
P. Henning
0
2
280
-435

2

-435
42
66

2

-435
4.7/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

08:30

Päättynyt
CH
P. Schoen
IT
A. De Marchi
2
0
-263
210

1

-263
646
263

1

-263
5.4/10

09:00

Päättynyt
IT
A. De Marchi
DE
N. Barsukov
0
2
150
-185

2

-185
23
66

U20.5

-111
4.4/10

09:00

Päättynyt
IT
A. De Marchi
DZ
T. Sahtali
2
0
101
-137

2

-137
642
466

2

-137
8.9/10

09:00

Päättynyt
IT
A. De Marchi
SI
M. Mikovič
2
0
-769
410

1

-769
566
721

O18.5

-118
6.8/10

09:00

Päättynyt
DE
T. Sickenberger
IT
A. De Marchi
0
2
195
-278

2

-278
562
726

2

-278
5/10

09:00

Päättynyt
IT
A. De Marchi
JP
Y. Oki
1
2
-111
-118

2

-118
165
627

2

-118
4.6/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:15

Päättynyt
RU
K. Kivattsev
IT
A. De Marchi
2
0
-323
198

2

198
633
366

-
padlock

Tietoa pelaajasta Andrea de Marchi – Tennisennusteet ja Tilastot

Andrea de Marchi on 18-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Andrea de Marchi on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 77.8%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 52 viikkoa (27)
1. syöttö % - 60% 60%
1. syöttö voitettu - 57.4% 57.4%
2. syöttö voitettu - 47.2% 47.2%
Ässät / ottelu 0.7 0.7 0.7
Tuplavirheet / ottelu 2.7 2.8 2.7
Murtopallot torjuttu - 100% 68%
Murtopallot hyödynnetty - 21.4% 24%
Palautuspisteet voitettu 43.3% 42.3% 45%
Syöttövuoron pitäminen % - 396.7% 286.7%
Pisteet yhteensä 94.7% 80.5% 74.8%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (8) Savi (19)
1. syöttö % - 60%
1. syöttö voitettu - 57.4%
2. syöttö voitettu - 47.2%
Ässät / ottelu 0.6 0.7
Tuplavirheet / ottelu 2.3 2.9
Murtopallot torjuttu - 68%
Murtopallot hyödynnetty - 24%
Palautuspisteet voitettu 48.8% 43.7%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (27) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %60%
1. syöttö voitettu57.4%
2. syöttö voitettu47.2%
Ässät / ottelu0.7
Tuplavirheet / ottelu2.7
Murtopallot torjuttu68%
Murtopallot hyödynnetty24%
Palautuspisteet voitettu45%
Syöttövuoron pitäminen %286.7%
Pisteet yhteensä74.8%
StatValue
1. syöttö %60%
1. syöttö voitettu57.4%
2. syöttö voitettu47.2%
Ässät / ottelu0.7
Tuplavirheet / ottelu2.8
Murtopallot torjuttu100%
Murtopallot hyödynnetty21.4%
Palautuspisteet voitettu42.3%
Syöttövuoron pitäminen %396.7%
Pisteet yhteensä80.5%
StatValue
Ässät / ottelu0.7
Tuplavirheet / ottelu2.7
Palautuspisteet voitettu43.3%
Pisteet yhteensä94.7%
Tilastot by Surface
Kova (8) Savi (19)
StatValue
Ässät / ottelu0.6
Tuplavirheet / ottelu2.3
Palautuspisteet voitettu48.8%
StatValue
1. syöttö %60%
1. syöttö voitettu57.4%
2. syöttö voitettu47.2%
Ässät / ottelu0.7
Tuplavirheet / ottelu2.9
Murtopallot torjuttu68%
Murtopallot hyödynnetty24%
Palautuspisteet voitettu43.7%