Andrei Kunitsyn Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
57.1%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 | |
11:11 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 067 |
2 |
2.3/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Andrei Kunitsyn – Tennisennusteet ja Tilastot
Andrei Kunitsyn AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Andrei Kunitsyn on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 57.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (22) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 58% | 58% |
| 1. syöttö voitettu | - | 55.2% | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.4% | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 4.8 | 4.1 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.4 | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | - | 32.4% | 32.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 43.8% | 43.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.6% | 40.2% | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 247.7% | 261% |
| Pisteet yhteensä | 100.9% | 79.2% | 79.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) | Savi (6) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 58% |
| 1. syöttö voitettu | - | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 5 | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | - | 32.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 43.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.6% | 44.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (22)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 32.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 261% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 32.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 247.7% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 4.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 37.6% |
| Pisteet yhteensä | 100.9% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
Savi (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Palautuspisteet voitettu | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 32.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |