Andrew Johnson Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#908
Viimeaikainen vire
L
W
W
W
L
11
Analysoidut ottelut
45.5%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
6.4/10 | |
17:17 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
16:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 742 |
O20.5 |
6.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:13 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.2/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
5.1/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.2/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.5/10 |
Tietoa pelaajasta Andrew Johnson – Tennisennusteet ja Tilastot
Andrew Johnson AI-algoritmimme on analysoinut 11 ottelua, joissa Andrew Johnson on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 45.5%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% | 62.4% | 62.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% | 60.7% | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% | 46.6% | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 2.7 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.9% | 27.9% | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% | 44.8% | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.5% | 119.7% | 119.7% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% | 68.9% | 68.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (6) | Savi (11) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.2% | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | 51.4% | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 40% | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% | 65.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% | 45.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 119.7% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 119.7% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.5% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% |
Tilastot by Surface
Kova (6)
Savi (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.2% |
| 1. syöttö voitettu | 51.4% |
| 2. syöttö voitettu | 40% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 65.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% |