Avery Nguyen Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Avery Nguyen – Tennisennusteet ja Tilastot
Avery Nguyen AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Avery Nguyen on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (11) | Viimeiset 52 viikkoa (11) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% | 53.6% | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% | 61.4% | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 5.2 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.7% | 74.7% | 74.7% |
| Pisteet yhteensä | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% | - |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% | - |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% | - |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% | 45.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (11)
Viimeiset 20 (11)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.7% |
| Pisteet yhteensä | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.7% |
| Pisteet yhteensä | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 74.7% |
| Pisteet yhteensä | 59.1% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 40.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 45.7% |