Brandy Walker Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1038
Viimeaikainen vire
L
L
2
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 462 |
O15.5 |
9.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Brandy Walker – Tennisennusteet ja Tilastot
Brandy Walker AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Brandy Walker on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (49) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 50.4% | 51.2% | 50.2% |
| 1. syöttö voitettu | 68.4% | 62.7% | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.7% | 42% | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 3.6 | 3.7 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.6 | 6.7 | 7.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 43.4% | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.1% | 44.7% | 45.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% | 46.7% | 47.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 85.5% | 64.7% | 62.5% |
| Pisteet yhteensä | 61.8% | 54.7% | 52% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (45) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 50.2% | - |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% | - |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% | - |
| Ässät / ottelu | 4.4 | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.7 | 7.8 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 45.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% | 47.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (49)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 50.2% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.7 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 45.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.5% |
| Pisteet yhteensä | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.2% |
| 1. syöttö voitettu | 62.7% |
| 2. syöttö voitettu | 42% |
| Ässät / ottelu | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.7 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.7% |
| Pisteet yhteensä | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 50.4% |
| 1. syöttö voitettu | 68.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.7% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 85.5% |
| Pisteet yhteensä | 61.8% |
Tilastot by Surface
Kova (45)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 50.2% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 4.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.7 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 45.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |