Carlota Moreno Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
W
W
L
W
L
6
Analysoidut ottelut
16.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.8/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.4/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
6.4/10 | |
15:15 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
3.4/10 | |
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 |
Tietoa pelaajasta Carlota Moreno – Tennisennusteet ja Tilastot
Carlota Moreno AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Carlota Moreno on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 16.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (26) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% | 64.5% | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% | 65.6% | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 53.8% | 49.7% | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 1.5 | 1.5 | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 | 5.3 | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 65.9% | 64.8% | 61.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.1% | 46.8% | 46.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% | 48.4% | 48.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 83.3% | 68.2% | 66.5% |
| Pisteet yhteensä | 60.2% | 47.8% | 40% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (21) | Savi (5) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% | - |
| 1. syöttö voitettu | 65.1% | - |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% | - |
| Ässät / ottelu | 1.7 | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% | 45.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (26)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.5% |
| Pisteet yhteensä | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 49.7% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 64.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.2% |
| Pisteet yhteensä | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | 53.8% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 83.3% |
| Pisteet yhteensä | 60.2% |
Tilastot by Surface
Kova (21)
Savi (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 45.1% |