Carmen López Martínez Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#704
Ikä20
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
85.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
1.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:37 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 | |
13:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
8.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Carmen López Martínez – Tennisennusteet ja Tilastot
Carmen López Martínez on 20-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Carmen López Martínez on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 85.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 43.9% | 43.9% | 58.9% |
| 1. syöttö voitettu | 32% | 32% | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 43.8% | 40.5% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 1.7 | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 4.5 | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 60% | 60% | 54.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% | 28.6% | 45.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% | 42.6% | 46.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 157.9% | 173.7% | 154.4% |
| Pisteet yhteensä | 54.9% | 54.9% | 52.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (26) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 65.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | 58% |
| 2. syöttö voitettu | - | 38.1% |
| Ässät / ottelu | 1.5 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 6.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 53.3% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 46.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.9% |
| 1. syöttö voitettu | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 40.5% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 54.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 45.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 154.4% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 43.9% |
| 1. syöttö voitettu | 32% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 173.7% |
| Pisteet yhteensä | 54.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 43.9% |
| 1. syöttö voitettu | 32% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 157.9% |
| Pisteet yhteensä | 54.9% |
Tilastot by Surface
Kova (26)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.9% |
| 1. syöttö voitettu | 58% |
| 2. syöttö voitettu | 38.1% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% |