Chenting Zhu Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#621
Viimeaikainen vire
W
L
L
W
L
8
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.8/10 | |
07:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.1/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.6/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
7.5/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Chenting Zhu – Tennisennusteet ja Tilastot
Chenting Zhu AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Chenting Zhu on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (32) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% | 58.3% | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58% | 56% | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 48.6% | 37.8% | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 1.9 | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 | 4.2 | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 68.8% | 58.5% | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.5% | 26% | 26% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.8% | 40.1% | 40.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 76.2% | 106.4% | 148.7% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% | 44.4% | 44.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (31) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 54% |
| 2. syöttö voitettu | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 53.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (32)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 148.7% |
| Pisteet yhteensä | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 106.4% |
| Pisteet yhteensä | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58% |
| 2. syöttö voitettu | 48.6% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 68.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 76.2% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% |
Tilastot by Surface
Kova (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 54% |
| 2. syöttö voitettu | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 53.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.6% |