Dakotah Bobo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
L
6
Analysoidut ottelut
83.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 45 |
O19.5 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
737 666 |
O17.5 |
10/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 366 |
1 |
3.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.4/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
7.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Dakotah Bobo – Tennisennusteet ja Tilastot
Dakotah Bobo AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Dakotah Bobo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 83.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (19) | Viimeiset 52 viikkoa (19) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 56% | 56% |
| 1. syöttö voitettu | - | 61.4% | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | - | 46.4% | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 5.2 | 4 | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 58.5% | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 33.3% | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% | 40.9% | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 135.5% | 135.5% |
| Pisteet yhteensä | 96.4% | 69.1% | 69.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (6) | Savi (13) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.6% | 58.7% |
| 1. syöttö voitettu | 68.5% | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% | 37.3% |
| Ässät / ottelu | 3.3 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 64% | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.7% | 36.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% | 41.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (19)
Viimeiset 20 (19)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 135.5% |
| Pisteet yhteensä | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 135.5% |
| Pisteet yhteensä | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Pisteet yhteensä | 96.4% |
Tilastot by Surface
Kova (6)
Savi (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.6% |
| 1. syöttö voitettu | 68.5% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 64% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.7% |
| 1. syöttö voitettu | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 37.3% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.6% |