Federico Aguilar Cardozo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1069
Ikä20
Pituus5'6"
Paino154 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
W
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
4.6/10 | |
17:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 | |
18:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Federico Aguilar Cardozo – Tennisennusteet ja Tilastot
Federico Aguilar Cardozo on 20-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1069. AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Federico Aguilar Cardozo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 73.2% | 67.7% | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 53.5% | 62.1% | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46% | 48.7% | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 0.3 | 0.6 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 40% | 49.4% | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.2% | 48.5% | 48.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% | 49.1% | 49.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 51.9% | 57.9% | 72.3% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% | 53.3% | 53.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (28) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (28)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72.3% |
| Pisteet yhteensä | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57.9% |
| Pisteet yhteensä | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.5% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 51.9% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
Tilastot by Surface
Savi (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% |