Danica Fernando Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
3
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
2.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
3.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Danica Fernando – Tennisennusteet ja Tilastot
Danica Fernando AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Danica Fernando on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (24) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% | 65.7% | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 49.2% | 58.4% | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 30% | 39.6% | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.7 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 4.1 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 30.8% | 47.6% | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 41.5% | 42.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% | 47% | 47.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 341.9% | 86.9% | 79.9% |
| Pisteet yhteensä | 86.6% | 60% | 58.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (20) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% | - |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% | - |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% | - |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.1% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% | 41.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (24)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 79.9% |
| Pisteet yhteensä | 58.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 58.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39.6% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 47.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 86.9% |
| Pisteet yhteensä | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 49.2% |
| 2. syöttö voitettu | 30% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 30.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 341.9% |
| Pisteet yhteensä | 86.6% |
Tilastot by Surface
Kova (20)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 41.6% |