Daniel Uta Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.2/10 | |
17:09 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.7/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
2.6/10 | |
17:09 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.6/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
8/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
3.9/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.5/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.2/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8/10 |
Tietoa pelaajasta Daniel Uta – Tennisennusteet ja Tilastot
Daniel Uta on 18-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1294. AI-algoritmimme on analysoinut 13 ottelua, joissa Daniel Uta on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 76.9%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 65.6% | 60.2% |
| 1. syöttö voitettu | - | 54.5% | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 28.3% | 34.7% |
| Ässät / ottelu | 2 | 1.7 | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 2.5 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | - | 56.7% | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 40.9% | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.5% | 48.2% | 39.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 235.7% | 140.1% |
| Pisteet yhteensä | 106.6% | 81.8% | 62.9% |
| Tilasto | Kova (1) | Savi (27) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.5% | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 32% | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 6 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7 | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% | 63.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 31.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 6.2% | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.2% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | 34.7% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 60.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.1% |
| Pisteet yhteensä | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | 28.3% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 235.7% |
| Pisteet yhteensä | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 49.5% |
| Pisteet yhteensä | 106.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 32% |
| Ässät / ottelu | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 6.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 63.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% |