Diana Marcinkevica Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#820
Ikä33
Viimeaikainen vire
W
W
L
L
L
6
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
5.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.7/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Diana Marcinkevica – Tennisennusteet ja Tilastot
Diana Marcinkevica on 33-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Diana Marcinkevica on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (46) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 60.1% | 60.8% | 59.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% | 63.4% | 64.3% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% | 43.6% | 44% |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 2.3 | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 | 4.6 | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% | 52.5% | 49.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.9% | 47.7% | 47.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% | 47.6% | 47.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 71.9% | 62.7% | 78.3% |
| Pisteet yhteensä | 54.7% | 54.6% | 54.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (31) | Savi (15) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 57.5% | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.8% | 63.2% |
| 2. syöttö voitettu | 45% | 40.4% |
| Ässät / ottelu | 2.8 | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 48.5% | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.6% | 58.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% | 54.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (46)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64.3% |
| 2. syöttö voitettu | 44% |
| Ässät / ottelu | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 49.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 78.3% |
| Pisteet yhteensä | 54.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.8% |
| 1. syöttö voitettu | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.6% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 52.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.7% |
| Pisteet yhteensä | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.1% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 71.9% |
| Pisteet yhteensä | 54.7% |
Tilastot by Surface
Kova (31)
Savi (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.5% |
| 1. syöttö voitettu | 64.8% |
| 2. syöttö voitettu | 45% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 48.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 63.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.4% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 58.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 54.3% |